TrueLife HairDryer D9

Fén s ionizátorem s technologií TrueLife UltraIonic®, barevný LED displej, 5 módů, motor pracující rychlostí až 110 000 otáček za minutu, 3 teplotní a 2 rychlostní stupně, 2 magnetické nástavce, tichý chod, magnetický prachový filtr.... více
Běžná cena: 3 629  (-12%)
2 651.24 Kč bez DPH
Na dotaz
3 208 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 778705
Kód dod.: TLHDMHDD9NNBA
EAN: 8595724900382
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: TrueLife
Popis a parametry

TrueLife HairDryer D9

TrueLife HairDryer D9 – Profesionální péče o vaše vlasy

Vlasy jsou korunou krásy, proto jim dopřejte tu nejlepší péči jako ze salonu. Prémiový fén s ionizátorem TrueLife HairDryer D9 se o vaše vlasy postará doma i na cestách, a to s možností využití hned 5 různých módů včetně speciálního dětského. Aktuálně zvolený mód spolu s dalšími funkcemi zřetelně vidíte na barevném LED displeji. Motor fénu pracuje díky technologii TrueLife UltraFlow® rychlostí až 110 000 otáček za minutu a prostřednictvím ionizátoru s technologií TrueLife UltraIonic® dosáhnete perfektního účesu rychleji a za nižších teplot, takže vlasy zůstávají zdravější. Tři teplotní úrovně a dvě rychlostní jim poskytnou takovou péči, kterou potřebují. Balení fénu s velmi tichým chodem obsahuje také 2 magnetické nástavce. Údržbu přístroje usnadňuje magnetický prachový filtr.

TrueLife HairDryer D9 – Profesionální péče o vaše vlasy

Technologie pečující o kvalitu vlasů

TrueLife HairDryer D9 patří ke špičce ve své kategorii. Jeho ionizátor s technologií TrueLife UltraIonic® produkuje až 200 milionů záporných iontů a vlasy jsou tak hladší a zdravější. Vlhkost se z dlouhých a polodlouhých vlasů odpaří rychleji a za využití nižší teploty. Šetrnost a rychlost vysoušení je dána také motorem s technologií TrueLife UltraFlow®, který provádí až 110 000 otáček za minutu. Praktickým vybavením fénu je kulatý barevný LED displej přehledně zobrazující veškeré informace o foukání, tedy navolený mód, rychlost či ionizaci.

Technologie pečující o kvalitu vlasů

Přizpůsobí se vašim vlasům

Fénování dokonale přizpůsobíte svým potřebám díky 3 možnostem nastavení teploty (studený, teplý a horký vzduch), 2 rychlostem (normální či vysoká) a 5 vysoušecím módům. Volit můžete mezi režimem stálá teplota, proměnlivá teplota, dlouhé vlasy, krátké vlasy a dětským módem. Právě dětská pokožka a vlásky jsou velmi citlivé, proto tento speciální režim šetrně snižuje teplotu i rychlost, aby se jim přizpůsobil. Při nastavení módu Stálá teplota se aktivuje technologie TrueLife ConstantHeat®, jež zabraňuje poškození vlasů udržováním vámi zvolené teploty po celou dobu vysoušení.

Přizpůsobí se vašim vlasům

Komfortní užití i údržba

V balení fénu naleznete 2 magnetické nástavce. Každý z nich díky magnetu snadno nasadíte a vlasový styling může začít. Koncentračním nástavcem cíleně vyfoukáte konkrétní místo, difuzér účes načechrá, drží totiž vlasy oddělené a vyzdvižené u kořínků. Fén pracuje tiše, ochrana proti přehřátí zaručuje bezpečné používání a jistotu snadné údržby představuje magnetický prachový filtr. Doma i na cestách se hodí také kabel o délce 1,9 m pro pohodlné užití zařízení.

Komfortní užití i údržba

Barevný LED displej

Fén je vybaven kulatým barevným LED displejem, který přehledně zobrazuje informace o fénování – zvolený mód, rychlost a ionizaci.

Barevný LED displej

Pět módů

Zvolte si režim dle potřeby svých vlasů, k dispozici máte mód stálé teploty, proměnlivé teploty, pro dlouhé vlasy, pro krátké vlasy a dětský, neboť jejich pokožka a vlásky vyžadují specifickou péči o nižší teplotě i rychlosti.

Pět módů

Výkonný motor

Motor fénu s technologií TrueLife UltraFlow® pracuje rychlostí až 110 000 otáček za minutu, přesto vysouší velmi šetrně.

Výkonný motor

Ionizátor s technologií TrueLife UltraIonic®

Fén má integrován generátor záporných iontů, kterých vyzařuje přibližně 200 milionů. Díky působení záporných iontů stačí použít nižší teplotu, a přesto se vlhkost z vlasů odpaří rychleji. Výsledkem jsou hladší, zdravější a krásně lesklé vlasy jako ze salonu.

Ionizátor s technologií TrueLife UltraIonic<sup>®</sup>

Tři teplotní stupně a dva rychlostní

Podle svých potřeb si snadno navolíte, jakou rychlostí chcete vlasy vysoušet (normální či vysoká) a při jaké teplotě (studený, teplý nebo horký vzduch).

Tři teplotní stupně a dva rychlostní

Dva magnetické nástavce

K vybavení fénu patří 2 nástavce, které díky magnetu rychle nainstalujete. Kromě vysoušení s nimi snadno vytvoříte i styling. Koncentrační nástavec využijete pro cílené foukání a fixaci konkrétních míst. Difuzér umí držet vlasy oddělené a vyzdvihnout je u kořínků.

Dva magnetické nástavce

Tichý chod

Fén s ionizátorem vyniká dokonale tichým chodem. Jeho hlučnost je až o 50 % nižší než u běžných fénů.

Tichý chod

Magnetický prachový filtr

Údržbu fénu usnadňuje magnetický prachový filtr, který zachytí každou nečistotu i prach.

Magnetický prachový filtr

Mód stálé teploty

Technologie TrueLife ConstantHeat® pracuje s vámi navolenou teplotou, kterou udržuje po celou dobou vysoušení bez jakéhokoliv zakolísání a vlasy tak chrání.

Mód stálé teploty

Ochrana proti přehřátí

Fén je vybaven bezpečnostní pojistkou, která jej chrání proti přehřátí.

Ochrana proti přehřátí

.

TrueLife HairDryer D9

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
BLANSKO.NET - Petr Martinek
Leoše Janáčka 11c
67801 Blansko
Česká Republika
IČO: 75692970
DIČ: CZ7609103777
Další informace
    Textové stránky