TrueLife HairDryer D6

Fén s ionizátorem, výkon až 110 000 otáček za minutu, barevný LED kroužek k indikaci teploty, 3 stupně vysoušení, 2 rychlosti, magnetický nástavec, technologie TrueLife Constant-Heat®, tichý chod, ochrana proti přehřátí, odnímatelný prachový filtr..... více
Běžná cena: 2 298  (-12%)
1 678.51 Kč bez DPH
Na dotaz
2 031 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 778704
Kód dod.: TLHDMHDD6NNPA
EAN: 8595724900412
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: TrueLife
Popis a parametry

TrueLife HairDryer D6

TrueLife HairDryer D6 – Pečující síla pro vaše vlasy

Dopřejte svým vlasům tu nejlepší péči, fén s ionizátorem TrueLife HairDryer D6 jim poskytne profesionální ošetření v pohodlí vašeho domova. Jeho super rychlý motor s technologií TrueLife UltraFlow® se pyšní výkonem až 110 000 otáček za minutu. Ionizátor s technologií TrueLife UltraIonic® generuje okolo 200 milionů záporných iontů, které pomáhají k hladším a také zdravějším vlasům, vysoušení je totiž šetrnější a rychlejší. Aktuálně zvolenou teplotu indikuje barevný LED kroužek, přičemž na výběr máte ze 3 stupňů či módu pro střídání studeného a horkého vzduchu, rovněž lze zvolit ze 2 rychlostí vysoušení. Dokonalý styling podpoří přiložený magnetický koncentrační nástavec. Konec přesušeným a poškozeným vlasům díky technologii TrueLife ConstantHeat® během sušení nekolísá teplota. Fén pracuje velmi tiše, bezpečnost zajišťuje ochrana proti přehřátí a ani údržba vás nemusí trápit, odnímatelný prachový filtr snadno odšroubujete a vyčistíte.

TrueLife HairDryer D6 – Pečující síla pro vaše vlasy

Silný i šetrný

TrueLife HairDryer D6 se pyšní vysoce výkonným motorem s technologií TrueLife UltraFlow®, který vysuší vlasy rychlostí až 110 000 otáček za minutu, avšak zároveň velmi šetrně. Lesk, hebkost a lepší vyživení bez krepatění dopřeje vlasům ionizátor s technologií TrueLife UltraIonic® , jenž generuje přibližně 200 milionů záporných iontů. Vysoušení je tak rychlejší a postačí nižší teplota, jejíž aktuální nastavení indikuje barevný LED kroužek okolo zrcadlové plochy. Studený vzduch značí zelená, teplý oranžová, horký červená a střídavý žlutá barva.

Silný i šetrný

Cílená péče na míru

Fén je vybaven tlačítkem pro snadné nastavení preferované teploty, kdy můžete využít studený, teplý, horký nebo mód střídání studeného a horkého vzduchu. Obdobně si zvolíte i jednu ze dvou rychlostí – normální či vysokou. Přístroj je vysoce výkonný, přesto velmi šetrný k vlasům i pokožce hlavy díky ionizátoru a technologii TrueLife ConstantHeat® , která zabraňuje kolísání teploty, a tím i přepálení či jinému poškození vlasů.

Cílená péče na míru

Praktický a bezpečný

Součástí balení fénu je také magnetický koncentrační nástavec pro cílené vysoušení, fixaci a styling. Pomocí magnetu jej snadno nainstalujete a stejně jednoduchá je i údržba fénu, kdy stačí odšroubovat prachový filtr ve spodní části přístroje a očistit. Oproti běžným fénům je tento až o 50 % tišší, a tedy příjemnější na používání. Komfortní užití zajišťuje také dostatečně dlouhý přívodní kabel, 1,8 m umožňuje volnost pohybu. Postaráno je i o bezpečnost, kterou má na starosti ochrana proti přehřátí.

Praktický a bezpečný

Technologie TrueLife UltraFlow®

Fén pracuje rychlostí až 110 000 otáček za minutu, vlasy tak vysuší velmi rychle a díky moderní technologii také šetrně.

Technologie TrueLife UltraFlow<sup>®</sup>

Barevný LED kroužek

Zrcadlovou plochu lemuje barevný LED kroužek indikující na první pohled nastavenou teplotu. Zelená barva značí studený vzduch, oranžová odkazuje na teplý, červená na horký vzduch a žlutá barva je známkou aktivace střídavého horkého a studeného vzduchu.

Barevný LED kroužek

Ionizátor s technologií TrueLife UltraIonic®

Fén má integrován ionizátor, jež generuje přibližně 200 milionů záporných iontů, čímž zabraňuje krepatění, působí na vlas i zevnitř a dochází k rychlejšímu usušení vlasů s využitím nižší teploty i u středně dlouhých a dlouhých vlasů. Ve výsledku jsou tak vlasy hladší, lesklé a vyživené.

Ionizátor s technologií TrueLife UltraIonic<sup>®</sup>

Nastavení teploty a rychlosti

Pomocí jediného tlačítka si jednoduše navolíte, jakou teplotou chcete vlasy vysoušet. Zvolit lze mezi vzduchem studeným, teplým, horkým a módem střídání studeného a horkého vzduchu. U rychlosti vysoušení máte na výběr mezi vysokou a normální.

Nastavení teploty a rychlosti

Magnetický nástavec

Součástí balení fénu je také praktický koncentrační nástavec, který snadno a rychle nainstalujete pomocí magnetu. Umožňuje styling vlasů a cílené foukání i fixaci bez narušení účesu.

Magnetický nástavec

Tichý chod

Fén pracuje až o 50 % tišeji než jeho tradiční kolegové, použití je tedy mnohem příjemnější.

Tichý chod

Konstantní teplota

Již žádné kolísání teploty během vysoušení. Díky technologii TrueLife ConstantHeat® zůstává teplota po celou dobu sušení stejná a vlasy jsou tak chráněny před poškozením a přepálením.

Konstantní teplota

Odnímatelný prachový filtr

Žádná složitá údržba, prachový filtr ve spodní části fénu jednoduše vyšroubujete, očistíte a opět nasadíte zpět.

Odnímatelný prachový filtr

Ochrana proti přehřátí

Pojistka proti přehřátí zaručuje bezpečné používání fénu.

Ochrana proti přehřátí

Komfortní délka kabelu

Kabel fénu o délce 1,8 m umožňuje bezproblémovou manipulaci při sušení vlasů.

Komfortní délka kabelu

.

TrueLife HairDryer D6

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
BLANSKO.NET - Petr Martinek
Leoše Janáčka 11c
67801 Blansko
Česká Republika
IČO: 75692970
DIČ: CZ7609103777
Další informace
    Textové stránky