VMware Cloud Foundation 5 - 3-Year Prepaid Commit - Per Core

Jazyk:Anglický; Pro koho je licence určena:Komerční; Způsob licencování:Pronájem; Perioda placení:3 roky; Typ licence:Online ESD.... více
Běžná cena: 29 018  (-6%)
22 459.5 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
27 176 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 80000736
Kód dod.: VCF-CLD-FND-5-3Y
Záruka: 0 Měsíc(ů)
Výrobce: VMWare
Popis a parametry

VMware Cloud Foundation 5 - 3-Year Prepaid Commit - Per Core

VMware Cloud Foundation
Efektivně spravujte pracovní zátěž virtuálních počítačů a kontejnerů. Poskytněte výhody cloudu místním nasazením hyperkonvergované infrastruktury (HCI).
Platforma na klíč pro vícecloudové a moderní aplikace

Multi-Cloud
Zjistěte, jak provozní model pro více cloudů začíná modernizací lokální cloudové infrastruktury, aby se urychlila produktivita vývojářů, kterou umožňují vysoce hodnotné hybridní cloudové služby.

Nižší náklady
Dosáhněte snížení CapEx a OpEx a nižších TCO díky zefektivnění provozu a nejširší škále možností nasazení.

Škálovatelná, konzistentní architektura
Rozšiřitelná architektura s plnou výbavou poskytuje náběh na multi-cloud s konzistentním provozním modelem cloudu. Urychlete přijetí cloudu a snadno migrujte pracovní zátěže napříč nasazením ve více cloudech s kompletní správou a přehledem.

Konsolidovaná správa virtuálních počítačů a kontejnerů
Optimalizujte výkon, odolnost a dostupnost virtuálních počítačů a clusterů Kubernetes pomocí integrované orchestrace kontejnerů, kterou poskytuje VMware Cloud Foundation s Tanzu.

Další informace o transformaci podnikání společnosti VMware by Broadcom
Společnost VMware zjednodušuje své portfolio a licenční model.

Chraňte své investice do produktů pomocí služby Skyline Advisor
Zvyšte bezpečnost, spolehlivost a odolnost svého majetku pomocí samoobslužných proaktivních zjištění a doporučení Advisor - zdarma pro všechny zákazníky VMware.

VMware Cloud Foundation v číslech
Společnost VMware pověřila společnost Forrester Consulting, aby provedla studii celkového ekonomického dopadu (TEI) a prozkoumala potenciální návratnost investic do nasazení VMware Cloud Foundation.


Funkce VMware Cloud Foundation

Široké možnosti nasazení a spotřeby
Vyberte si z možností nasazení připojených a odpojených cloudů, které nabízejí různé možnosti předplatného a as-a-service pro HCI. Využívejte portfolio cloudových služeb pro správce a vývojáře.

IaaS v cloudovém měřítku
Zjistěte, jak nasadit vícecloudovou infrastrukturu pro dosažení špičkových obchodních požadavků a snížení nákladů.

Automatizované poskytování služeb
Rychlé poskytování virtuálních počítačů a kontejnerů pomocí standardizovaných stavebních bloků HCI pro bezpečné a konzistentní nasazení v cloudovém měřítku.

Integrace a služby
Rozšiřitelná architektura full stack zavádí provozní model cloudu, který je rozšiřitelný na nasazení v datovém centru, na okraji a v cloudu.

Síťování v cloudovém měřítku
Umožněte své virtuální cloudové síti síťovou a bezpečnostní virtualizaci L2-L7, která díky mikrosegmentaci odemyká síť a výkon v cloudovém měřítku. Další informace.

Vnitřní zabezpečení
Chraňte citlivá data prostřednictvím zabezpečení založeného na platformě, které lze důsledně spravovat pomocí pokročilé ochrany proti kybernetickým útokům.

Služby VMware napříč cloudy
VMware Cloud Foundation je řešení cloudové infrastruktury z portfolia Cross-Cloud services, které poskytuje plnohodnotné HCI do jakéhokoli lokálního prostředí.


Řešte své nejtěžší výzvy

Cloud - Vytvořte robustní provozní model cloudu, který může být nasazen v prostorách, na okraji nebo v cloudu. Zjednodušte provoz a snižte náklady na nasazení pracovních zátěží založených na virtuálních počítačích a kontejnerech.
Moderní aplikace - Zajistěte budoucnost své cloudové platformy pro moderní aplikace. Nasazujte moderní aplikace v prostorách nebo v cloudu prostřednictvím integrovaného povrchu Kubernetes a RESTful API.
AI/ML - Objevte komplexní platformu optimalizovanou pro pracovní zátěže AI, která poskytuje nejlepší software AI ve své třídě. Sada NVIDIA AI Enterprise Suite je integrována v rámci VMware Cloud Foundation s Tanzu..
ParametryPorovnání
Jazyk
Anglický
Pro koho je licence určena
Komerční
Způsob licencování
Pronájem
Perioda placení
3 roky
Typ licence
Online ESD

VMware Cloud Foundation 5 - 3-Year Prepaid Commit - Per Core

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
BLANSKO.NET - Petr Martinek
Leoše Janáčka 11c
67801 Blansko
Česká Republika
IČO: 75692970
DIČ: CZ7609103777
Další informace
    Textové stránky