TrueLife NannyCam S3 Smart - digitální video chůvička

Chytrá chůvička TrueLife NannyCam S3 Smart, přenosná kamera v silikonovém těle medvídka, Full HD obraz, obousměrná komunikace, noční lampička, noční vidění, detekce pohybu, zvuku a teploty, mobilní aplikace, ukolébavky, možnost záznamu, ohebný držák..... více
Běžná cena: 1 694  (-5%)
1 325.62 Kč bez DPH
Na dotaz
1 604 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 778679
Kód dod.: TLVMMNCS3SNWA
EAN: 8595724900047
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: TrueLife
Popis a parametry

TrueLife NannyCam S3 Smart - digitální video chůvička

TrueLife NannyCam S3 Smart – medvědí strážce, kterému nic neunikne

Střežit svůj největší poklad nyní můžete díky chytré chůvičce TrueLife NannyCam S3 Smart. Malá přenosná kamera se ukrývá v silikonovém těle s designem roztomilého medvídka. V dětském pokoji tak přirozeně a dokonale splyne s jeho dalším vybavením. Chůvičku navíc lze díky přiloženému ohebnému držáku uchytit kamkoliv a v noci umí posloužit i jako lampička jemně osvětlující dětské království. Pro lepší usínání přehraje děťátku vybranou ukolébavku nebo lze využít možnosti obousměrné komunikace, kdy jej v případě potřeby uklidníte vlastním hlasem. Medvědí strážce komunikuje prostřednictvím dobře zabezpečené TrueLife Smart aplikace, kterou si kompletně v češtině stáhnete do vašeho telefonu. Ve Full HD kvalitě pak odkudkoliv a díky nočnímu vidění i ve tmě vidíte vše, co se v pokoji dítěte děje. A klidně nejen tam, k aplikaci připojíte pohodlně až 16 kamer a neomezený počet uživatelů. Celá rodina tak při šikovném rozmístění kamer může sledovat i pokroky dítěte, ať už si hraje nebo dělá první kroky. Z chůvičky lze pořídit také záznam či fotografii a okamžitě vás upozorní, detekuje-li pohyb, zvuk nebo změnu teploty v místnosti.

TrueLife NannyCam S3 Smart – medvědí strážce, kterému nic neunikne

Ve střehu ve dne i v noci

Chytré chůvičce TrueLife NannyCam S3 Smart neunikne vůbec nic. Jakmile její senzor detekuje i nepatrný pohyb, zvuk či významnější změnu teploty v místnosti, zašle vám upozornění prostřednictvím aplikace. Kamera chůvičky má pozorovací úhel 100° a obraz přenáší ve skvělé Full HD kvalitě, takže velmi dobře vidíte, co se v pokoji děje. Můžete si pořídit a uložit i roztomilé fotografie či video. Ve chvíli, kdy padne tma, aktivuje se automaticky noční vidění, abyste měli děťátko stále pod kontrolou.

Ve střehu ve dne i v noci

Střeží klidný spánek

Někdy je dítě neklidné, proto chůvička poskytuje možnost, jak jej ukonejšit, než k němu doběhnete. Vlastním hlasem tak učiníte díky funkci obousměrné komunikace, kdy dítě nejen slyšíte, ale můžete na něj také mluvit. Nebo mu pusťte některou z nahraných ukolébavek. Klidnějšímu spánku přispívá rovněž možnost proměny chůvičky v noční lampičku.

Střeží klidný spánek

Medvídek na stráži

Chůvička svým unikátním designem dokonale doplní interiér dětského pokoje a nijak dítě neruší. Kamera umístěná v silikonovém těle tvaru medvídka zcela nenápadně drží nepřetržitě stráž. Chůvičku lze postavit nebo využít přiložený ohebný držák, který kamkoliv přichytíte, třeba na rám postýlky.

Medvídek na stráži

Aplikace vládne všemu

Už žádné přemýšlení, kde jste nechali rodičovskou jednotku, přenos z chůvičky máte neustále u sebe v telefonu. Pouze si stáhnete aplikaci TrueLife Smart, která je dostupná kompletně v češtině, spárujete svůj telefon s chůvičkou TrueLife NannyCam S3 Smart a je hotovo. Bezpečnost přenášených dat je dokonale zajištěna pětivrstvou bezpečnostní technologií s šifrováním dat na vojenské úrovni AES, takže jediní, kdo děťátko uvidí, jste vy a lidé, s nimiž účet sdílíte. Těchto účastníku může být neomezený počet. K aplikaci lze připojit až 16 kamer pro perfektní přehled o všem.


TrueLife Smart aplikace

Prostřednictvím QR kódu si chůvičku jednoduše spárujete se svým mobilním telefonem a v aplikaci TrueLife Smart, která je kompletně v českém jazyce, nastavíte vše potřebné. Účet navíc můžete sdílet i s dalšími členy domácnosti.

TrueLife Smart aplikace

Neomezený dosah s aplikací

Samotná chůvička potřebuje být v dosahu Wi-Fi, ale obraz a zvuk již pak přijmete díky aplikaci kdekoliv na světě.

Neomezený dosah s aplikací

Neomezený počet uživatelů

Radost z pokroků dítěte může mít celá rodina, stačí s nimi sdílet účet v aplikaci.

Neomezený počet uživatelů

Zabezpečená data

Aplikace TrueLife Smart disponuje pětivrstvou bezpečnostní technologií s šifrováním dat na vojenské úrovni AES, vaše data jsou tak zcela v bezpečí před hackery.

Zabezpečená data

Jedinečný design

Design chůvičky je zcela unikátní, podoba medvídka dokonale splyne s interiérem dětského pokoje. Kamera s pozorovacím úhlem 100° je vsazena do silikonového těla.

Jedinečný design

Ohebný držák

Balení chůvičky obsahuje ohebný držák umožňující její uchycení kamkoliv.

Ohebný držák

Full HD obraz

Obraz je z chůvičky do aplikace přenášen v perfektní Full HD kvalitě.

Full HD obraz

Automatické noční vidění

Jakmile padne tma, přepne se chůvička automaticky do režimu Noční vidění a obraz se promění na černobílý.

Automatické noční vidění

Obousměrná komunikace

Chůvička vám zprostředkuje nejen dění v dětském pokoji, ale díky obousměrné komunikaci máte i vy možnost mluvit na dítě a třeba jej vlastním hlasem ukonejšit.

Obousměrná komunikace

Detekce pohybu, zvuku a teploty

Jakmile chůvička zaznamená pohyb, zvuk či změnu teploty v místnosti, okamžitě vás v aplikaci upozorní.

Detekce pohybu, zvuku a teploty

Ukolébavky

Ukolébavky nahrané v chůvičce pomohou ukonejšit děťátko ke spánku.

Ukolébavky

Noční lampička

Děti nemají rády tmu, proto je chůvička vybavena funkcí noční lampičky, která navodí příjemnou atmosféru.

Noční lampička

Pořízení fotografií a videí

Chůvička umožňuje pořízení roztomilé fotografie či videa a jejich uložení v aplikaci, galerii telefonu nebo na SD kartu.

Pořízení fotografií a videí

Až 16 kamer

Chcete-li mít opravdu přehled, k aplikaci TrueLife Smart můžete mít připojeno až 16 kamer.

Až 16 kamer

.

TrueLife NannyCam S3 Smart - digitální video chůvička

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
BLANSKO.NET - Petr Martinek
Leoše Janáčka 11c
67801 Blansko
Česká Republika
IČO: 75692970
DIČ: CZ7609103777
Další informace
    Textové stránky