TrueLife HairDryer D3

TrueLife HairDryer D3 – Dostupný domácí kadeřník Pečujte o své vlasy s profesionálním přístrojem. Fén s ionizátorem TrueLife HairDryer D3 přináší kousek kadeřnického salonu přímo do vaší koupelny. Jeho motor s technologií TrueLife UltraFlow® pracuje o výkonu až úctyhodných 20 000 otáček za minutu. Ionizátor s technolog... více
Běžná cena: 1 209  (-12%)
882.64 Kč bez DPH
Na dotaz
1 068 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 778703
Kód dod.: TLHDMHDD3NNGA
EAN: 8595724900436
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: TrueLife
Popis a parametry

TrueLife HairDryer D3

TrueLife HairDryer D3 – Dostupný domácí kadeřník

Pečujte o své vlasy s profesionálním přístrojem. Fén s ionizátorem TrueLife HairDryer D3 přináší kousek kadeřnického salonu přímo do vaší koupelny. Jeho motor s technologií TrueLife UltraFlow® pracuje o výkonu úctyhodných 20 000 otáček za minutu. Ionizátor s technologií TrueLife UltraIonic® vyzařující přibližně 40 milionů záporných iontů je zárukou hebkých a zdravých vlasů, ať využijete jakoukoliv ze 2 rychlostí a 4 možných teplot. Aktuálně zvolenou teplotu indikuje barevný LED kroužek kolem tlačítka. Technologie TrueLife ConstantHeat® zabraňuje kolísání teploty, čímž jsou vlasy ještě víc chráněny. Součástí balení je i magnetický koncentrační nástavec pro cílený styling. Chod fénu je velmi tichý a díky ochraně proti přehřátí také bezpečný. Potěší snadnou údržbou, kdy odnímatelný prachový filtr stačí odšroubovat a vyčistit. Samozřejmostí je i dostatečně dlouhý kabel.

TrueLife HairDryer D3 – Dostupný domácí kadeřník

Výkonný i pečující pomocník

Fén TrueLife HairDryer D3 pracuje díky výkonnému motoru s technologií TrueLife UltraFlow® rychlostí až 20 000 otáček za minutu, přitom však o vlasy pečuje jako profesionální kadeřník. Ke krásným a zdravým vlasům přispívá také ionizátor s technologií TrueLife UltraIonic® vyzařující přibližně 40 milionů záporných iontů působících i uvnitř vlasu. Díky tomu stačí vysoušet kratší dobu a na nižší teplotu, jejíž aktuální nastavení indikuje barevný LED kroužek okolo tlačítka, kde modrá barva indikuje studený vzduch, zelená normální, fialová teplý a červená horký vzduch.

Výkonný i pečující pomocník

Fénování chránící vlasy i pokožku

Klasické fény vlasům většinou neprospívají, TrueLife HairDryer D3 pracuje jinak. Tento výkonný přístroj disponuje moderní technologií TrueLife UltraIonic®, která rychle a šetrně vysuší i polodlouhé a dlouhé vlasy. Technologie TrueLife ConstantHeat® zase udržuje konstantní teplotu po celou dobu sušení a zabraňuje tak poškození vlasů. Ty naopak působí zdravěji, jsou lesklé a hebké, ať již využijete jakoukoliv ze 4 přednastavených teplot – studený, normální, teplý či horký vzduch. Na výběr je i ze dvou rychlostních stupňů, normálního či vysokého.

Fénování chránící vlasy i pokožku

Uživatelský komfort

Nejen funkce, ale také bezpečnost a uživatelsky přívětivé náležitosti dělají tento fén nepostradatelným. V balení se nachází magnetický koncentrační nástavec, jenž umožňuje foukání na konkrétní místo a dokonalý styling bez narušení účesu. Manipulace je snadná a rychlá díky magnetu. Podobně jednoduché je i čištění, kdy stačí vyšroubovat a očistit prachový filtr ve vrchní části fénu. Fén pracuje tiše, až o 50 % tišeji než klasické modely, a bezpečně díky ochraně proti přehřátí. K pohodlné manipulaci přispívá rovněž 1,8 m dlouhý přívodní kabel.

Uživatelský komfort

Motor s technologií TrueLife UltraFlow®

Rychlost motoru činí až 20 000 otáček za minutu, zároveň je však vysoušení velmi šetrné pro vaše vlasy.

Motor s technologií TrueLife UltraFlow<sup>®</sup>

Barevný LED kroužek

Tlačítko fénu je opatřeno barevným LED kroužkem, který ukazuje aktuálně nastavenou teplotu. Studený vzduch značí modrá barva, normální vzduch zelená barva, teplý vzduch má barvu fialovou a horký vzduch červenou.

Barevný LED kroužek

Ionizátor s technologií TrueLife UltraIonic®

Ionizátor vyzařuje přibližně 40 milionů záporných iontů, čímž dochází k rychlejšímu odpařování vlhkosti z vlasů i při využití nižší teploty, a to i u polodlouhých a dlouhých vlasů. Vlasy jsou tak zdravější, vyživené, hebké a zářivé.

Ionizátor s technologií TrueLife UltraIonic<sup>®</sup>

Čtyři nastavení teploty

Fén lze jediným tlačítkem nastavit na některou ze čtyř teplot vzduchu – studený, normální, teplý a horký.

Čtyři nastavení teploty

Dva rychlostní stupně

Zvolte si dle preferencí, zda vlasy vysušíte na normální nebo vysokou rychlost.

Dva rychlostní stupně

Magnetický nástavec

Součástí balení fénu je koncentrační nástavec, který díky magnetu rychle a snadno nasadíte. S jeho pomocí lze foukat a fixovat pouze konkrétní místo bez narušení účesu a vytvářet styling dle potřeby.

Magnetický nástavec

Tichý chod

Užití fénu je opravdu příjemné i díky tomu, že je až o 50 % méně hlučný než běžné fény.

Tichý chod

Funkce konstantní teploty

Pomocí technologie TrueLife ConstantHeat® umí udržet konstantní teploty po celou dobu vysoušení. Jelikož teplota nekolísá, vlasy i pokožka jsou chráněny před poškozením, přehřátím či vysušením.

Funkce konstantní teploty

Odnímatelný prachový filtr

Fén nevyžaduje zvláštní péči, prachový filtr, jenž se nachází ve vrchní části přístroje, stačí snadno vyšroubovat a otřít.

Odnímatelný prachový filtr

Ochrana proti přehřátí

Bezpečnost je vždy zásadní, zaručuje ji pojistka zabraňující přehřátí fénu.

Ochrana proti přehřátí

.

TrueLife HairDryer D3

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
BLANSKO.NET - Petr Martinek
Leoše Janáčka 11c
67801 Blansko
Česká Republika
IČO: 75692970
DIČ: CZ7609103777
Další informace
    Textové stránky