Garmin Venu Sq 2 Music, Slate / Black silicone band

Bezkontaktní platby:Garmin Pay; Hodinkové funkce:Budík; Chytré funkce:Ovládání přehrávače hudby v mobilu, Vibrace, Přehrávač hudby v hodinkách; Jazyk rozhraní:Čeština; Kompatibilní OS:Android, iOS; Konektivita:Bluetooth, ANT+, WiFi; Materiál pouzdra:Hliník; Materiál řemínku:Silikon; Notifikace a zprávy:Notifikace z telefonu; Senzory a Hardware:Akcelerometr.... více
Běžná cena: 7 391  (-5%)
5 790.08 Kč bez DPH
Na dotaz
7 006 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1886080
Kód dod.: 010-02700-10
EAN: 753759304881
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: Garmin
Popis a parametry

Garmin Venu Sq 2 Music, Slate / Black silicone band

Venu® Sq 2 Music

VELMI DOBRÁ VÝDRŽ BATERIE
Baterie vydrží až 11 dní v režimu chytrých hodinek a až 26 hodin v režimu podrobného GPS záznamu na 1 nabití. Hodinky tak nemusíte každou noc kvůli nabíjení sundávat a můžete sledovat svá zdravotní data nepřetržitě.

ELEGANTNÍ VZHLED
Elegantní design chytrých hodinek Venu Sq 2 se hodí pro každý styl i každou příležitost. Díky jasnému displeji AMOLED a volitelnému režimu trvale zapnutého displeje uvidíte vše důležité hned na první pohled.

KVALITNÍ MATERIÁLY A ZPRACOVÁNÍ
Odolné sklo Corning® Gorilla® Glass 3, lehká hliníková luneta a příjemný, měkký silikonový řemínek, to je kombinace materiálů použitých při výrobě hodinek. Kromě nich se hodinky vyznačují vysokou spolehlivostí a odolností.

MĚŘENÍ SRDEČNÍHO TEPU ZE ZÁPĚSTÍ
Hodinky několikrát za sekundu sledují data o vašem srdečním tepu1 a upozorní vás, pokud je v klidovém režimu příliš nízký nebo naopak příliš vysoký. Umožňují také měřit srdeční tep během sportovních aktivit, dokonce i během plavání.

FUNKCE BODY BATTERY™
Funkce Body Battery patří k nejzajímavějším funkcím hodinek. Sleduje poměr mezi zatížením organizmu a regenerací a pomůže vám získat přehled, kdy má organizmus dostatek energie na náročné aktivity a naopak kdy je dobré zvolnit a regenerovat.

SLEDOVÁNÍ SPÁNKU A JEHO SKÓRE
Hodinky během noci monitorují spánek a zaznamenávají délku a kvalitu spánku, včetně skóre, které hodnotí kvalitu regenerace. Kromě uvedených veličim můžete sledovat přehled fází spánku, okysličení krve Pulse Ox2 nebo záznam frekvence dýchání. Hodinky navíc poskytnou i drobné rady pro zlepšení kvality vašeho spánku1.

MĚŘENÍ ZATÍŽENÍ ORGANIZMU
Na základě průběžného měření variability srdečního tepu jsou hodinky schopné měřit hodnotu Stress Score, která odráží míru zatížení organizmu. V průběhu hodnot můžete vysledovat vliv nedávného tréninku, přicházející virózy, nadměrné konzumace jídla a alkoholu a dalších faktorů ovlivňujících váš organizmus.

FUNKCE HEALTH SNAPSHOT™
Zaznamenejte dvouminutovou aktivitu a zjistěte důležité statistiky, jako je srdeční tep, variabilitu srdečního tepu, míru okysličení krve, dýchání a zatížení organizmu. Zprávu s daty můžete sdílet ze smartphonu a aplikace Garmin Connect™.

FUNKCE PRO ŽENY
Pomocí mobilní aplikace Garmin Connect mohou ženy sledovat svůj menstruační cyklus nebo těhotenství. Zaznamenávejte příznaky, získejte tipy pro cvičení a výživu a další výhody. S aplikací pro sledování zdraví žen můžete dokonce zobrazovat a zapisovat podrobnosti přímo na displeji hodinek.

PULSNÍ OXYMETR
Snímač pulzního oxymetru2 měří v průběhu dne i ve spánku úroveň nasycení krve kyslíkem a ukáže vám, jak dobře ho vaše tělo vstřebává. Funkce se hodí pro sledování zdravotního stavu nebo pro aklimatizaci při náhlé změně nadmořské výšky nebo teploty.

VĚK PODLE KONDICE
Tato funkce používá biologický věk, vaši týdenní vysoce intenzivní aktivitu, klidový srdeční tep a BMI nebo procento tělesného tuku3 k odhadnutí, zda je vaše tělo mladší nebo starší, než kolik vám skutečně je. Můžete získat i tipy, jak snížit svůj věk podle kondice.

DECHOVÁ CVIČENÍ
Při únavě nebo delší soustředěné činnosti můžete využít dechová cvičení, která patří k funkcím hodinek. Během cvičení budou hodinky sledovat úroveň stresu a dýchání, abyste získali představu o efektu cvičení.

SLEDOVÁNÍ PITNÉHO REŽIMU
Zaznamenávejte si denní příjem tekutin, abyste nezanedbávali pitný režim. Můžete si dokonce nastavit automatický cíl pro příjem tekutin, který se přizpůsobí podle toho, kolik během dne absolvujete aktivit a vypotíte.

MĚŘENÍ FREKVENCE DÝCHÁNÍ
Sledujte své dýchání v průběhu dne, během spánku, při dechových cvičeních nebo například při cvičení jógy.

VŠESTRANNÉ SPORTOVNÍ VYUŽITÍ
Využijte hodinky jako výkonný GPS sporttester a zaznamejte si sportovní aktivity jako chůzi, běh, jízdu na kole, plavání v bazénu, golf, HIIT, lyžování a další. Hodinky mají pro tento účel k dispozici více, než 25 předinstalovaných sportovních profilů pro venkovní i indoorové sporty. Každý z profilů má svá vlastní nastavení a specifické funkce.

ANIMOVANÁ CVIČENÍ
Nechte hodinky, aby vás při cvičení samy vedly. S předinstalovanými cvičeními na kardio, posilování, jógu, HIIT nebo pilates máte svého trenéra stále při ruce. V aplikaci Garmin Connect si můžete navíc zdarma stáhnout další cvičení.

SNADNÉ PLÁNOVÁNÍ TRÉNINKŮ
Vyberte si z víc než 1 600 cviků a sestavte si vlastní tréninky v aplikaci Garmin Connect v kompatibilním telefonu. Vytvořený trénink si pak z aplikace můžete přenést do hodinek.

TRÉNINKY HIIT
Nový sportovní profil je vybavený různými stopkami pro měření tréninků HIIT, včetně tréninků AMRAP, EMOM, tabata a vlastních tréninků. Nastavte počet sérií, intervaly pro cvičení/odpočinek a další možnosti.

BĚŽECKÝ TRENÉR GARMIN COACH
Funkce bezplatného osobního, virtuálního běžeckého trenéra je vhodná pro začínající i pokročilé běžce. Pomůže vám zjistit, jak na tom jste a připraví pro vás individuální trénink pro zažátečníky nebo přípravu na závod na 5, 10 km nebo půlmaraton.

MOTIVACE KE ZLEPŠENÍ KONDICE
Venu Sq 2 sleduje každý den průběžně počet kroků, minut intenzity, spálených kalorií a další údaje. Pomocí aplikace Garmin Connect se můžete porovnávat se svými kamarády a ostatními uživateli Garmin hodinek v pravidelných výzvách nebo soutěžích o odznaky.

MINUTY INTENZIVNÍ AKTIVITY
Sledujte své minuty středně intenzivní a intenzivní aktivity a zjistěte, kdy během dne jste je získali a při jaké aktivitě. Veličinu si dokonce můžete zobrazit jako datové pole při měření sportovních aktivit.

CHYTRÁ OZNÁMENÍ
Po spárování se smartphonem Apple nebo Android můžete přímo na hodinkách přijímat e-maily, SMSky a upozornění. Při spárování s telefonem Android můžete dokonce na textové zprávy odepisovat.

HUDBA
Nakopírujte si hudební soubory přímo na disk hodinek nebo si stáhněte playlisty ze Spotify, Deezer nebo Amazon Music (vyžadováno předplatné). Spárujte s hodinkami bezdrátová sluchátka a užijte si poslech hudby i bez přítomnosti telefonu.

BEZPEČNOSTNÍ FUNKCE
Když budete potřebovat pomoc, můžete předem zvoleným kontaktům snadno poslat zprávu se svou aktuální polohou. Stačí mít hodinky spárované s kompatibilním telefonem4.

PLATBY GARMIN PAY™
Zadejte otisk své platební karty do hodinek a plaťte snadno a rychle díky bezkontaktním Garmin Pay platbám. Svou peněženku tak budete mít vždy po ruce. Službu podporuje většina českých bank, bližší seznam najdete zde.

OBCHOD CONNECT IQ™
Stáhněte si vybrané aplikace, ciferníky a další obsah z obchodu Connect IQ přímo v hodinkách, nebo vybírejte z ještě širší nabídky v aplikaci pro telefon. Je to jednoduché a zdarma.

ÚSPORNÝ REŽIM SPOTŘEBY
Nově mají hodinky k dispozici úsporný režim spotřeby s maximální výdrží baterie. Úsporný režim je k dispozici například v situacích, kdy potřebujete maximalizovat výdrž nebo v situacích, kdy vám kleslo nabití na minimum a potřebujete odhadovanou výdrž ještě prodloužit.

ODOLNOST PROTI VODĚ
Hodinky odolnávají vodě a jsou vhodné i pro souvislé plavání. Hodinky splňují stupeň odolnosti pro ti vodě 5ATM.

GARMIN CONNECT
Mobilní a webová aplikace Garmin Connect je deníkem s přehledem zdravotních, fitness a sportovních dat. V aplikaci můžete podrobně analyzovat své tréninky, informace o svém zdraví a kondici, můžete se spojit a soutěžit s kamarády, získávat odznaky plněním výzev a další – to vše na jednom místě, v aplikaci nevyžadující žádné předplatné.


1 Přesnost záznamu aktivit.
2 Zařízení není lékařským přístrojem a není určeno k diagnostickým účelům ani jako zdravotnické monitorovací zařízení; viz Garmin.com/ataccuracy. Funkce pulzního oxymetru není dostupná ve všech zemích.
3 Chytrá váha Index™ nebo Index S2 (prodává se samostatně) vyžadována k použití údaje o procentu tělesného tuku funkce věku podle kondice.
4 Při spárování s kompatibilním smartphonem. Více informací týkajících se požadavků na bezpečnostní a sledovací funkce a jejich omezení viz Garmin.com/safety.
Apple® je ochranná známka společnosti Apple Inc. registrovaná v USA a dalších zemích. Android is a trademark of Google LLC. SPOTIFY a logo Spotify patří k registrovaným ochranným známkám společnosti Spotify AB. Amazon Music a všechna související loga jsou součástí registrované obchodní známky společnosti Amazon.com, Inc. a jejích přidružených společností.

.
ParametryPorovnání
Zařízení
Hodinky
Funkce
Voděodolné
Chytré funkce
Přehrávač hudby v hodinkách
Jazyk rozhraní
Čeština
Kompatibilní OS
iOS
Konektivita
WiFi
Materiál pouzdra
Hliník
Materiál řemínku
Silikon
Notifikace a zprávy
Notifikace z telefonu
Senzory a Hardware
Akcelerometr
Sklíčko
Gorilla Glass
Součást balení
Dobíjecí kabel
Telefonování
Odmítnutí/přijetí hovoru na spárovaném telefonu
Tvar ciferníku
Hranatý
Typ Baterie
Li-ion
Typ displeje
AMOLED
Typ zapojení řemínku
20 mm Garmin QuickFit
Určení
Pánské
Vyměnitelný řemínek
Ano
Zobrazení času
Digitální
Způsob ovládání
Kombinované
Sledování polohy a trasy
Pomocí GPS v hodinkách
Hodinkové funkce
Budík
Bezkontaktní platby
Garmin Pay
Propojení s mob. telefonem
Ano
Sportovní funkce
Výpočet spálených kalorií
Vodotěsnost a odolnost
50 m (5 ATM)
Barva pouzdra
Černá
Barva řemínku
Černá
Úhlopříčka displeje
1,4"
Hmotnost (g)
38

Garmin Venu Sq 2 Music, Slate / Black silicone band

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
BLANSKO.NET - Petr Martinek
Leoše Janáčka 11c
67801 Blansko
Česká Republika
IČO: 75692970
DIČ: CZ7609103777
Další informace
    Textové stránky