Bitdefender GravityZone Business Security Premium 1 rok, 5-14 licencí

Pro koho je licence určena:Komerční; Jazyk:Český.... více
1 707.44 Kč bez DPH
Na dotaz
2 066 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1880067
Kód dod.: AL1296100A-EN
Záruka: 0 Měsíc(ů)
Výrobce: Bitdefender
Popis a parametry

Bitdefender GravityZone Business Security Premium 1 rok, 5-14 licencí

Bitdefender GravityZone Business Security Premium

Nová generace ochrany koncových bodů

Vylepšeno o analýzu lidských rizik

Integrovaná platforma pro ochranu koncových bodů, správu rizik a platforma pro vyšetřování útoků. Vylepšeno o analýzu rizikového chování uživatelů.

GravityZone Elite chrání vaši organizaci před celým spektrem sofistikovaných kybernetických hrozeb. S více než 30 technologiemi zabezpečení založenými na strojovém učení, poskytuje GravityZone několik vrstev obrany, které trvale překonávají konvenční zabezpečení koncových bodů, což dokazují nezávislé testy.

Jeden agent, jedno konzolové řešení pro fyzické, virtuální, mobilní a cloudové koncové body a e-mail. GravityZone Elite přidává do vašeho bezpečnostního ekosystému lidský prvek, minimalizuje režii správy a poskytuje vám všudypřítomnou viditelnost a kontrolu.

Nejúčinnější prevence na světě

Automaticky zastavte 99% útoků díky přístupu "prevenci na prvním místě", která kombinuje více než 30 technologií, včetně strojového učení, sandbox analyzátoru, anti-exploitu a behaviorální analýzy.

Vyšetřování útoku a vizualizace

Získejte přehled o svém prostředí hrozeb a proveďte forenzní analýzu útoků konkrétně zaměřených na vaši organizaci. Vizualizujte řetěz zabití útoku a proveďte nápravnou akci.

Vytvrzení na základě analýzy koncových bodů a lidských rizik

Posílení pozice zabezpečení pomocí integrovaného řízení zařízení a aplikací, oprav, šifrování a dalších technologií. Využijte integrovanou správu rizik a analytiku k neustálému vyhodnocování, stanovení priorit a řešení chybných konfigurací a slabých míst. Včetně těch, které jsou spouštěné člověkem.

Vlastnosti a výhody

Obrana proti síťovému útoku

Bitdefeder Network Attack Defense, nová bezpečnostní vrstva koncového bodu navržená k detekci a prevenci pokusů o útok, které využívají zranitelnosti sítě. Blokuje několik útoků založených na síťových proudech dříve, než dojde k jejich spuštění (např. Brute Force, Password Stealers nebo Lateral Movement). Network Attack Defense také generuje incidenty EDR a je důležitým zdrojem informací pro korelaci incidentů EDR.

Analýza lidských rizik

Pomáhá identifikovat akce a chování uživatelů, které pro organizaci představují bezpečnostní riziko, jako je používání nešifrovaných webových stránek pro přihlášení na webové stránky, špatná správa hesel, používání napadených USB v síti organizace, opakované infekce atd. Umístěním lidského elementu do středu strategie analýzy a řízení rizik, získá vaše organizace ještě silnější ochranu před útoky a proniknutím do vašich systémů.

HyperDetect ™ blokuje bez-souborové útoky před spuštěním

Bitdefender HyperDetect obsahuje modely strojového učení a technologii detekce stealth útoku. Představuje další vrstvu zabezpečení, speciálně navrženou k detekci pokročilých útoků a podezřelých činností ve fázi před spuštěním.

Sandbox Analyzer vylepšuje cílenou detekci útoků

Bitdefender Sandbox Analyzer poskytuje detekci před spuštěním pokročilých útoků automatickým odesíláním souborů, které vyžadují další analýzu, do cloudového sandboxu, a na základě verdiktu podnikne nápravná opatření.

Vyšetřování útoku a vizualizace

Vyšetřování útoku a jeho vizualizace zvyšuje úroveň viditelnosti, kterou můžete mít v prostředí hrozeb vaší organizace, a odhalí širší kontext útoků na koncové body. Umožňuje vám zaměřit se na konkrétní hrozby a provádět nápravná opatření.

Řízení rizik a analýza

Správa rizik a analytika průběžně skenují vaše koncové body, zda neobsahují nesprávnou konfiguraci a zranitelnost aplikace, a vydává doporučení pro stanovení priorit a nápravu, což pomáhá kontrolovat rizika a snižovat povrch útoku.

Strojové učení předpovídá a blokuje pokročilé útoky

Bitdefender využívá strojové učení v celém svém portfoliu. Skenovací engine, HyperDetect, Sanbox Analyzer, Content Control, Global Protective Networ jsou jen několika příklady technologií Bitdefender, které využívají strojového učení.

Exploit obrana chrání paměť

S technologií Exploit Defense je seznam blokovaných exploitů rozšířen do fáze před spuštěním, a poskytuje ochranu před známými i neznámými exploity brzy v začátcích řetězce útoků.

.
ParametryPorovnání
Jazyk
Český
Pro koho je licence určena
Komerční

Bitdefender GravityZone Business Security Premium 1 rok, 5-14 licencí

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
BLANSKO.NET - Petr Martinek
Leoše Janáčka 11c
67801 Blansko
Česká Republika
IČO: 75692970
DIČ: CZ7609103777
Další informace
    Textové stránky