Bitdefender GravityZone Business Security 1 rok, 3-14 licencí

Pro koho je licence určena:Komerční; Jazyk:Český.... více
812.4 Kč bez DPH
Na dotaz
983 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1880064
Kód dod.: AL1286100A-EN
Záruka: 0 Měsíc(ů)
Výrobce: Bitdefender
Popis a parametry

Bitdefender GravityZone Business Security 1 rok, 3-14 licencí

GravityZone Business Security
Nejlepší ochrana, Nejlepší výkon

GravityZone se dlouhodobě umísťuje na 1. místě v nezávislých bezpečnostních testech, a poskytuje důvěryhodné zabezpečení pro firmy všech velikostí.


Přímočaré zabezpečení, vše v jednom

Bezpečnostní řešení s efektivním využitím zdrojů, které poskytuje vysoký výkon a ochranu, a zároveň zajišťuje centralizovanou správu a snadné nasazení s minimálními nároky na technické dovednosti. Maximálně vyhovuje potřebám vaší podnikové kybernetické bezpečnosti a umožňuje vám vybrat si mezi cloudovou nebo lokální hostovanou konzolí pro správu.

Bitdefender GravityZone Business Security je mnohem víc než jen podnikový antivirový software, protože využívá osvědčené techniky strojového učení, analýzu chování a nepřetržité monitorování spuštěných procesů. Tímto způsobem dosáhnete kompletní ochrany proti všem typům malwaru (ransomware, phishing, zero-day útok, viry, spyware atd. ) v jediné, snadno použitelné platformě, pro všechna vaše zařízení: stolní počítače, notebooky, fyzické a virtuální servery.

Nejlepší ochrana s nejlepším výkonem
V nezávislých bezpečnostních testech se trvale umisťuje na 1. místě, a poskytuje důvěryhodné zabezpečení pro organizace všech velikostí.

Efektivní správa
Všechny bezpečnostní funkce jsou spravovány z jediné konzoly a jediného agenta.

Plná provozní kontrola
Maximální ochranu s minimálním úsilím zajišťují detailně propracované kontroly zabezpečení.Vlastnosti & výhody

Vícevrstvá ochrana koncových bodů
Chraňte stolní počítače, notebooky a servery pomocí vícevrstvého zabezpečení pro účinnou detekci malwaru, a minimální počet falešných poplachů.

Modely strojového učení Bitdefender používají statické a dynamické funkce, a jsou průběžně trénovány na miliardách vzorků čistých i škodlivých souborů, shromážděných ze stovek milionů koncových bodů po celém světě. Jakmile je hrozba detekována, je okamžitě neutralizována prostřednictvím ukončení procesů, karantény, odstranění a obnovení škodlivých změn.

Prevence a zmírňování ransomwaru
Ransomware představuje pro organizace po celém světě velký problém. Rozsáhlý výzkum ransomwaru, a dešifrovací nástroje společnosti Bitdefender, pomohly zachránit poškozeným miliardy dolarů. Bitdefender přesně detekuje nové vzory ransomwaru v režimu před spuštěním i za běhu, což vám dává jistotu, že vaše systémy mají nejpokročilejší ochranu.

GravityZone Business Security obsahuje nejnovější technologii pro zmírnění ransomwaru, která zahrnuje zálohování původních souborů v reálném čase, a zajišťuje úspěšné monitorování a blokování vzdálených útoků ransomwaru.

Jedna konzole pro snadnou správu
Bitdefender GravityZone Business Security obsahuje jedinou integrovanou konzoli pro správu, GravityZone Control Center, která poskytuje jednotné zobrazení pro všechny součásti správy zabezpečení.

Díky jediné konzoli lze snadno sledovat a spravovat bezpečnostní události, což eliminuje potřebu specializovaných serverů, další údržby nebo většího počtu IT pracovníků.

Zabezpečení na bázi webu
Nepotřebujete specializované servery ani více IT pracovníků - GravityZone Business Security centralizuje všechny bezpečnostní funkce do jediné konzole. Zaměstnanci nemusí nikdy aktualizovat nebo sledovat bezpečnostní aktivity.

Ušetřete čas vzdálenou instalací ochrany na všechny nechráněné počítače, pomocí jednoduchého a přehledného postupu. GravityZone Business Security lze nasadit buď lokálně, nebo jako hostitele Bitdefenderu v cloudu.

Ochrana pomocí správy rizik koncových bodů
Efektivní identifikace, hodnocení a náprava slabých míst koncových bodů, je klíčová pro správné fungování bezpečnostního programu, a snížení rizika organizace. Infrastruktura GravityZone Business Security pro správu rizik koncových bodů snižuje zranitelnost, a posiluje odolnost koncových bodů tím, že odhaluje a stanoví priority rizikových chyb konfigurace operačního systému a softwaru.

Obrana proti síťovým útokům
Získejte novou úroveň ochrany proti útokům na zranitelnost sítě. Rozšiřte ochranu do nových oblastí pomocí síťového zabezpečení, které blokuje hrozby, jako jsou útoky hrubou silou, krádeže hesel, zneužití sítě a postranní pohyby, ještě před jejich spuštěním.

Technologie
GravityZone Business Security
Adaptivní vrstvená architektura, která zahrnuje kontrolu koncových bodů, prevenci, detekci, obnovu a transparentnost.

Technologie Anti-Ransomware uvnitř GravityZone Business Security
Zabezpečení GravityZone Business Security je založeno na adaptivní vícevrstvé architektuře, která zahrnuje technologie kontroly koncových bodů, prevence, detekce, nápravy a vizualizace. Bitdefender nabízí uživatelům a správcům zabezpečení nástroje v několika úrovních, které udrží ransomware na uzdě.
Obrana proti ransomwaru GravityZone Business Security se skládá z:

Preventivní ochrana
Bitdefender vytváří automatické aktuální záložní kopie uživatelských souborů, odolné proti neoprávněné manipulaci, bez použití stínových kopií, které mohou být snadno odstraněny ransomwarem. Ransomware nemá přístup k chráněným záložním souborům a uživatel o jejich přítomnosti neví.

Blokování & Prevence
Proti ransomwaru se uplatňuje několik adaptivních obranných mechanismů: Anti-Malware se strojovým učením přesně detekuje nové vzory před spuštěním a při spuštění, Advanced Anti-Exploit rychle identifikuje a automaticky ukončuje škodlivé procesy, a Network Attack Defense blokuje ransomwarové exploity, které přicházejí přes síťové vstupní body.

Monitorování v reálném čase
Modul GravityZone Advanced Threat Control monitoruje spuštěné procesy v reálném čase - včetně modifikací klíčů registru, čtení/zápisů souborů, šifrovacích akcí a dalších - a identifikuje podezřelé nebo škodlivé procesy, které mohou bezpečnostní týmy automaticky nebo ručně ukončit.

Snižování rizik
Několik technologií GravityZone pro snižování rizik zajišťuje, že zranitelnosti systému a aplikací, a chybné konfigurace, nezpůsobí, že organizace budou náchylné k útokům ransomwaru. Unikátní
modul Human Risk Analytics blokuje ransomwarové útoky, které využívají rizikové akce a chování uživatelů.

.
ParametryPorovnání
Jazyk
Český
Pro koho je licence určena
Komerční

Bitdefender GravityZone Business Security 1 rok, 3-14 licencí

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
BLANSKO.NET - Petr Martinek
Leoše Janáčka 11c
67801 Blansko
Česká Republika
IČO: 75692970
DIČ: CZ7609103777
Další informace
    Textové stránky