Barco ClickShare C-5, GEN 2

Typ zařízení:Videokonference.... více
24 164.46 Kč bez DPH
Na dotaz
29 239 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 304453
Kód dod.: R9861605EU
EAN: 5415334038936
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: Barco
Popis a parametry

Barco ClickShare C-5, GEN 2

Snadno sdílejte obsah ze svého zařízení

Zahajte schůzku během několika sekund. Kdokoli, včetně hostů, může bezdrátově sdílet obsah na centrálním pokojovém displeji ve full HD. Jediným kliknutím v aplikaci ClickShare z libovolného notebooku (Windows nebo Mac) nebo mobilního zařízení pro lepší integraci pracovních postupů. Nebo pomocí tlačítka ClickShare, pokud dáváte přednost řešení Plug&Play (prodává se samostatně). Žádné kabely, žádné školení. S plnou podporou Bring Your Own Device (BYOD) na plátně 4K umožňuje naše bezdrátové prezentační řešení snadnou spolupráci ve všech vašich podnikových zasedacích místnostech, aby se váš obsah uchytil. Podporujeme zrcadlení obrazovky pomocí Airplay, GoogleCast a Miracast. Užijte si pokročilé funkce pro spolupráci, jako je zobrazení místnosti na vašem vlastním zařízení, nebo se rozhodněte, co budete sdílet, ať už přes celou obrazovku, nebo jedno okno.

Vylepšené zabezpečení a bezproblémová integrace

IT-grade C-5, navržený pro podnikové nasazení, vám nabízí vylepšené funkce zabezpečení (certifikováno ISO27001) a širokou škálu možností připojení. Použijte svůj displej pro obsah digital signage, když jej nepoužíváte k prezentaci díky možnostem integrace signage. S platformou XMS Cloud Management Platform si užijete vzdálenou správu jednotek a jasnou analýzu pro řízení vašeho digitálního pracoviště. Máte-li praktické dotazy týkající se síťového nasazení řady ClickShare, podívejte se na naši technickou podporu nebo se obraťte na svou kontaktní osobu společnosti Barco.

Zlepšete spolupráci v pokecu nebo malých zasedacích místnostech

ClickShare C-5 lze použít jako samostatné řešení nebo v kombinaci s vaší stávající menší zasedací místností. Umožňuje schůzky pomocí jednoduchého bezdrátového sdílení obsahu jedním kliknutím v huddle prostorech. ClickShare dokončí nastavení vaší místnosti a usnadní prezentaci, jednoduše a bezdrátově. Navrženo tak, aby se dokonale hodilo k vašemu podnikání a vyvíjelo se s ním. Se zabudovanou flexibilitou pro budoucnost je to jedna z nejchytřejších investic, které můžete ve své zasedací místnosti udělat.

.
ParametryPorovnání
Typ zařízení
Videokonference

Barco ClickShare C-5, GEN 2

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
BLANSKO.NET - Petr Martinek
Leoše Janáčka 11c
67801 Blansko
Česká Republika
IČO: 75692970
DIČ: CZ7609103777
Další informace
    Textové stránky