UMAX Smart Scale US20HRC Black

Chytrá váha s duálním Bluetooth i Wifi připojením a měřením tepové frekvence UMAX Smart Scale US20HRC je chytrá váha nové generace, která využívá pokročilou technologii pro sledování hmotnosti a mnoha dalších tělesných parametrů včetně tepové frekvence. UMAX Smart Scale US20HRC analyzuje tělesné složení až 15 různých p... více
Běžná cena: 1 301  (-21%)
848.76 Kč bez DPH
Na dotaz
1 027 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 669486
Kód dod.: UB607
EAN: 8595142719542
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: UMAX
Popis a parametry

UMAX Smart Scale US20HRC Black

Chytrá váha s duálním Bluetooth i Wifi připojením a měřením tepové frekvence

UMAX Smart Scale US20HRC je chytrá váha nové generace, která využívá pokročilou technologii pro sledování hmotnosti a mnoha dalších tělesných parametrů včetně tepové frekvence. UMAX Smart Scale US20HRC analyzuje tělesné složení až 15 různých parametrů např. tělesný tuk, kosterní svaly, viscerální tuk, objem vody, proteiny, metabolický věk nebo BMI a měří hmotnost prostřednictvím bioelektrické impedanční analýzy (BIA). Unikátní vlastností je duální bezdrátové připojení jak přes Wifi , tak i přes Bluetooth se skvělou mobilní aplikací U-Scale v češtině, což umožňuje kontrolovat naměřená data, která potřebujete k převzetí kontroly nad Vaší kondicí. Použitá ITO technologie bez kovových částí, patentovaný systém měření a kvalitní materiály zajišťují dlouhodobou vysokou přesnost měření. Novinkou je také Li-Ion dobíjecí baterie umístěná přímo ve váze. Odpadne vám tak nakupování samotných baterií a jejich výměna.

Unikátní technologie pro měření tepové frekvence

Kromě jiných parametrů dokáže US20HRC změřit tepovou frekvenci a spolu s dalšími parametry přenést do mobilní aplikace s možností sledovat historii měření. Hodnotu srdečního tepu lze sledovat při měření také na displeji chytré váhy. O svém těle se tak dozvíte mnohem více, než jste očekávali. Kromě toho tato unikátní chytrá váha dokáže díky své konstrukci přesně měřit i na koberci, díky čemuž si jí můžete instalovat kdekoliv v bytě.
Duální Bluetooth i Wifi připojení

U-Scale US20HRC přchází s unikátním duálním bezdrátovým připojením. Pro měření s aplikací již nemusíte mít v dosahu mobilní telefon s Bluetooth. Pokud je správně nastavené Wifi připojení, po vážení jsou veškerá naměřená data exportována na cloudové ůložiště a odtud zpět do aplikace. Po otevření aplikace kdekoliv uvidíte naměřená data v aplikaci pod svým účtem.
Samozřejmě můžete využít i klasické bluetooth připojení při vážení a data jsou nahrána okamžitě po zvážení do aplikace v telefonu, který musí být v dosahu chytré váhy.

Sledujte své tělo - 15 tělesných parametrů
Hmotnost
Tepová frekvence
Srdeční index
Objem vody
Kosterní svalovina
Tělesný tuk
Hmotnost bez tuku
Podkožní tuk
Viscerální tuk
Svalová hmota
Kostní hmota
Proteiny
BMI
BMR
Metabolický věk


Skvělá aplikace U-Scale v češtině a data v cloudu
Mobilní aplikace U-Scale pro iOS a Android je kompletně v češtine a zajišťuje nejen aktuální výsledky měření, ale také jejich historii. Při vážení jsou výsledky bezdrátově přeneseny do aplikace. Data jsou zálohována pod Vaším účtem v cloudu, čímž je zaručeno, že o ně nepřijdete.

Měřte celou rodinu a sledujte i své přátele
V aplikaci můžete jednoduše přidat další členy rodiny a jejich data jsou jim přiřazena.
Podle váhy aplikace rozpozná, komu tělesné údaje patří. Můžete také pozvat své přátele pomocí emailu a sledovat tak v aplikaci jeho tělesné parametry. Stejně tak Váš přítel uvidí Vaše výsledky na mobilním telefonu.

Specifikace:

Rozměry: 26 x 26 x 2cm
Hmotnost: 1,7 kg
Barva : Černá
Barva LED : Bílá
Baterie: LiIon dobíjecí 400mAh
Nabíjení: USB-C konektor
Rozsah měření: 0,2 – 180 kg
Standardní odchylka: 50g
Bezdrátový přenos: Bluetooth 4.0, Wifi bgn
Mobilní aplikace: U-Scale v češtině

.

UMAX Smart Scale US20HRC Black

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
BLANSKO.NET - Petr Martinek
Leoše Janáčka 11c
67801 Blansko
Česká Republika
IČO: 75692970
DIČ: CZ7609103777
Další informace
    Textové stránky