Netgear AGM731F ProSafe 1000Base-SX Fibre SFP GBIC Module

Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.... více
Běžná cena: 4 024  (-9%)
3 027.27 Kč bez DPH
Na dotaz
3 663 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 264084
Kód dod.: AGM731F
EAN: 606449029734
Záruka: 5 Rok(ů)
Výrobce: NetGear
Popis a parametry

Netgear AGM731F ProSafe 1000Base-SX Fibre SFP GBIC Module

Small size for high density fiber connections
Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot
1000BASE-SX connectivity
LC connectors
Supports both 50um and 62.5um multimode fiber cables
Adds fiber connectivity to GSM7328S, GSM7352S, GSM7324, GSM7312, GSM7248, GSM7212, FSM7352S, FSM7328S, FSM7326P, GS748T, GS724T, GS716T, FS750T2, FS726TP, FS726T and JGS524F.
ParametryPorovnání
Typ příslušenství
Mini-GBIC (SFP) moduly

Netgear AGM731F ProSafe 1000Base-SX Fibre SFP GBIC Module

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
BLANSKO.NET - Petr Martinek
Leoše Janáčka 11c
67801 Blansko
Česká Republika
IČO: 75692970
DIČ: CZ7609103777
Další informace
    Textové stránky