HPE X140 40G QSFP+ LC LR4 SM 10km 1310nm Transceiver RENEW

Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).... více
Běžná cena: 44 929  (-7%)
34 430.58 Kč bez DPH
Na dotaz
41 661 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 703443
Kód dod.: JG661AR
Záruka: 12 Měsíc(ů)
Popis a parametry

HPE X140 40G QSFP+ LC LR4 SM 10km 1310nm Transceiver RENEW

HPE X140 40G QSFP+ LC LR4 SM 10km 1310nm Transceiver RENEW.
ParametryPorovnání
Typ příslušenství
Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

HPE X140 40G QSFP+ LC LR4 SM 10km 1310nm Transceiver RENEW

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
BLANSKO.NET - Petr Martinek
Leoše Janáčka 11c
67801 Blansko
Česká Republika
IČO: 75692970
DIČ: CZ7609103777
Další informace
    Textové stránky