Anker Eufy EufyCam E330(Professional)

Typ elektroniky:Zabezpečení.... více
Běžná cena: 4 014  (-9%)
3 009.09 Kč bez DPH
Skladem 1 ks
3 641 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 984402
Kód dod.: T8600321
EAN: 0194644151560
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: Anker
Popis a parametry

Anker Eufy EufyCam E330(Professional)

EufyCam E330 (Professional) add cam

Bezpečnostní přídavná kamera.

Doplňková kamera, k provozu vyžaduje HomeBase 3.

4K čistota, den a noc: Zachyťte každý detail v ohromujícím rozlišení 4K HD (3840×2160) s 8 násobným zoomem a zorným úhlem 138° ve dne i v noci.

Díky sledování napříč kamerami nikde žádné slepé místo: Automaticky spojuje videa stejné události a osoby v pořadí na více kamerách. Vytváří souvislé video události, které vám umožní rychle a komplexně porozumět a zkontrolovat zjištěné události.

Ultracitlivý senzor s barevným nočním viděním zajišťuje čisté a živé záběry i v noci. Starlight Level Photosensitive System Objektiv se světelností f/1,4 a snímač CMOS zvyšují fotocitlivost o 40 %. Integrovaný 100 lumenový reflektor v kameře lze spustit při detekci pohybu, což přispívá k lepšímu nočnímu jasu.

Cross-Camera Tracking s BionicMind™?: Zažijte rychlé a snadné recenze událostí s Cross-Camera Tracking. Využijte skutečný potenciál svého zabezpečení – rozpoznávání obličeje rozlišuje mezi rodinou a cizími lidmi. Vytvořte databázi až 50 obličejů.

Samoučící se rozpoznávání obličeje: BionicMind™ používá k vaší identifikaci vaše tělo i obličej, takže i když máte ústa zakrytá kloboukem nebo šátkem, budete stále rozpoznáni. Po každém rozpoznání využívá samoučící algoritmy a postupem času zlepší přesnost na více než 99,9 % – bez ohledu na to, co máte na sobě nebo jak se k fotoaparátu přibližujete. Díky rozpoznání obličeje už nemusíte revidovat všechny notifikace o detekci pohybu. Místo toho můžete odhlásit konkrétní členy rodiny, abyste viděli pouze oznámení, na kterých záleží.

Stabilní zásuvné napájení pro nahrávání 24/7: Užijte si pohodlí zásuvného napájení s naším kabelem o délce 5m a užívejte si nepřetržité nahrávání 24/7. Žádné starosti s napájením, pouze bezproblémové zabezpečení na dosah ruky.

Stabilní Wi-Fi a snadná vlastní instalace: Stabilní pokrytí Wi-Fi, které dosáhne každého koutu vašeho domova - až 464 m2, čímž se vyhnete bezpečnostním slepým místům způsobeným výpadky Wi-Fi nebo nedostatečným pokrytím Wi-Fi. Bezdrátové připojení funguje na vzdálenost až 25 m mezi kamerami a HomeBase 3, což umožňuje snadnou instalaci, kdekoli je k dispozici napájení.

Ušetřete měsíce nepřetržitého bezpečnostního záznamu: S EufyCam E330 jsou vaše data chráněna pokročilým šifrováním, které vám dává kontrolu. Při použití 1 TB disku, uložte až 10 dnů nahrávek 24/7 ze čtyř kamer EufyCam E330. Při použití 16 TB disku, uložte až 6 měsíců nahrávek 24/7.

HomeBase 3 centralizuje vaši bezpečnost: Spravujte kompatibilní produkty Eufy bezpečnostních zařízení z jednoho místa pomocí HomeBase 3 a využijte funkci BionicMind™ ze všech zařízení.

HomeBase 3 podporuje až 10 kamer eufyCam E330 současně.

Sledujte pouze oblasti, které chcete: Nastavte zóny aktivity a vylaďte své zabezpečení pro klid.

Zastrašte vetřelce reflektorem: Zastrašte všechny narušitele pohybem aktivovaným reflektorem, který také spustí sirénu.

Obousměrný zvuk: Komunikujte s každým, kdo vstoupí na váš pozemek.

Kompatibilita s hlasovým asistentem: Spolupracuje s Alexou a Google Assistant.

Odolné do každého počasí: Díky ochraně IP67 proti povětrnostním vlivům je eufyCam E330 (Professional) chráněna před deštěm, prachovými bouřemi nebo extrémními teplotami -20°C - 50°C.

Přístup k aplikaci kdykoli a kdekoli: Když jste mimo domov, můžete se kdykoli přihlásit pomocí aplikace eufy Security, abyste měli klid.

Rozměr kamery: 7,1 × 7,1 × 20,7 cm

Váha kamery: 372 g

Délka napájecího kabelu ke kameře: 5m (Napájecí kabel lze prodloužit na max. 30 m)

Obsah balení:

1x kamera EufyCam E330, 1x napájecí adaptér 12V/1A s 5m napájecím kabelem, 1x Sada šroubů pro uchycení kamery, 2x stahovací páska, 1x Silikonový kryt pro napojení napájecího kabelu, samolepka, nákres vyvrtání otvorů, 5x kabelová příchytka

.
ParametryPorovnání
Typ elektroniky
Zabezpečení

Anker Eufy EufyCam E330(Professional)

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
BLANSKO.NET - Petr Martinek
Leoše Janáčka 11c
67801 Blansko
Česká Republika
IČO: 75692970
DIČ: CZ7609103777
Další informace
    Textové stránky